Бренд Haval презентував новий унікальний кросовер Chitu (Фото)

Китайська автомобільна компанія Haval випустила свій новий кросовер Chitu.

За інформацією видання, новий Haval Chitu стане заміною кросоверу Haval F5 в модельному ряду бренду. Габарити автомобіля наступні: довжина становить 4450 мм, ширина – 1814 мм, висота – 1625 мм, в той час як колісна база моделі дорівнює 2700 мм.

Машина має великогабаритну радіаторну решітку, великий спойлер на двері багажного відділення, а також пластикові накладки чорного кольору по всьому периметру кузова. Задні ліхтарі об’єднані між собою горизонтальною смугою.

У салоні автомобіля є мультимедійний комплекс з 12,3-дюймовим сенсорним екраном, двозонний клімат-контроль і віртуальна панель приладів. Серед опцій є автопаркування, електропривід передніх крісел і панорамний дах. Крім цього, Haval Chitu має камеру DMS (Driver Monitoring System), яка знаходиться біля основи стійки вітрового скла і моніторить стан водія.

Кросовер Haval Chitu приводиться в дію 1,5-літровим бензиновим турбодвигуном на 150 к.с. і 184 к.с., який працює разом з 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач. Також автомобілю передбачені гібридні версії.

На авторинку КНР новий Haval Chitu з’явиться в наступному місяці. Не варто виключати, що через якийсь час ці кросовери будуть доступні для експорту.


Не пропустіть