Нові моделі Renault можуть випускати на потужностях ЗАЗу

Оновлені моделі компанії Renault будуть виробляти на майданчиках АвтоВАЗу на новій платформі CMF-B. Не виключено, що виробництво моделей можуть налагодити і в Запоріжжі, де вже майже рік активно збирають автомобілі Lada та Renault, пише ampercar.com

Про це повідомили представники виробника.

Як відомо, нова платформа CMF-B використовується для автомобілів Renault, Dacia, Lada, Nissan та Mitsubishi. На ній створюють моделі B-сегмента, B + і навіть сегмента С. В АвтоВАЗі надіються, що зможуть виробляти братські моделі Renault на своїх заводах та підприємствах-партнерах.

Що стосується останніх, то до них відноситься і український ЗАЗ. Ще у вересні 2020 року, Запорізький автомобілебудівний завод запустив виробництво кросовера Renault Arkana. Крім того, українське підприємство складає чимало моделей Lada і ці автомобілі вже продаються на нашому ринку.

Нагадаємо, що нові Logan і Sandero були розроблені на платформі CMF-B. Це спрощена версія шасі CMF, що лежить в основі таких авто, як Renault Clio та Captur. Для ринку ЄС Logan і Sandero пропонуються з «турботрійками» і атмосферними двигунами продуктивністю від 65 до 100 кінських сил.


Не пропустіть