Яким буде новий Toyota Land Cruiser Prado 2022-2023 (Фото)

Слідом за появою у продажу Toyota Land Cruiser 300 і нової генерації пікапа Toyota Tundra наступною найочікуванішою новинкою японського автогіганта має стати позашляховик Prado, дебют якого, за чутками, нещодавно був перенесений з 2022 на 2023 рік. Чим ближче до прем’єри моделі, тим більше про неї розкривається подробиці.

Японське видання «Response» підготувало свіжі рендери Land Cruiser Prado 2022 – 2023, де продемонстровано варіант того, як виглядатиме популярний позашляховик «Тойоти» зі зміною покоління.

Втім, як нам відомо з прикладу Land Cruiser 300, стара «обгортка» зовсім не означає, що під нею ховається стара «начинка». За інформацією японського порталу, новий «Прадо» буде спроектований на модернізованій рамі із застосуванням модульних принципів архітектури TNGA.

Як двигуни для позашляховика заявлені 250-сильний бензиновий V6, а також гібрид на базі 2,4-літрової бензинової «четвірки» (400 к.с.). Про останні чутки ходять уже давно, але він навряд чи встигне з’явитися до прем’єри Prado, яку, за інформацією журналу, все ж таки встигнуть провести в 2022-му році (причому навіть влітку чи восени, а не наприкінці року).


Не пропустіть