Ferrari зробить свої електромобілі гучними

Електричні суперкари виробництва Ferrari відрізнятимуться характерним шумом двигунів, який відтворюватиме особлива система посилення. Про це йдеться у патентній заявці, поданій італійським брендом, повідомляє Bloomberg із посиланням на інформацію від аналітиків незалежної фінансової групи Oddo BHF.

У документі йдеться про “пристрій для відтворення звуку, який може бути пов’язаний з електродвигуном”. Система посилює звук від одного або кількох двигунів на електромобілі, після чого він виводиться із задньої частини машини. Перший електричний суперкар від Ferrari буде запущено у виробництво у 2025 році.

У червні минулого року на зустрічі з інвесторами глава компанії Бенедетто Вінья (Benedetto Vigna) заявив, що звук відноситься до «основних якостей, які характеризують Ferrari». Свій «фірмовий» звук має кожен двигун, упевнений пан Вінья, і у електромобілів під маркою Ferrari він теж повинен бути. Компанія завжди була одним із провідних автовиробників, і після свого виходу на ринок електромобілів вона втрачати ініціативу не має наміру. “Успішна технологія виведення звуку змогла б якось компенсувати втрату звуку двигуна”, – процитувала Bloomberg доповідь Oddo, в якій акціям Ferrari дається висока оцінка.


Не пропустіть