У деяких українських водіїв почнуть відбирати авто за одне порушення: хто під загрозою

Українці не звикли, що за свої дії на дорогах, якими б вони не були, вони можуть позбутися транспортного засобу. Однак деяким автомобілістам слід до цього звикати, а краще – максимально утримуватися від порушень, за які таке покарання можливе.

У Польщі наших співвітчизників завжди було багато, а після нападу Росії на Україну їх стало в рази більше. Багато українців тимчасово переїхали в сусідню країну зі своїм транспортом, але не потрудилися вивчити місцеві правила і обмеження, не кажучи вже про нові вимоги польського законодавства.

Так, багато хто не знає, що з 14 березня 2024 року в Польщі діє оновлений Кримінальний Кодекс, який дає правоохоронцям право конфіскації автомобіля, якщо водія застали за кермуванням у п’яному вигляді. Вилучити транспортний засіб можуть, якщо в крові автомобіліста виявили 1,5 проміле алкоголю. Машину можуть забрати навіть за 1 проміле, якщо водій став винуватцем або учасником ДТП.

Також санкція у вигляді конфіскації передбачена і за менші дози, якщо автомобіліста двічі спіймали за п’яною їздою протягом двох років. Крім того без транспорту можна залишитися, якщо втекти з місця події.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть