Рейтинг доступних хетчбеків з великим об’ємом багажника

Хетчбек являє собою зручний сімейний автомобіль: він перевозить пасажирів і достатню кількість речей. Якщо вантаж крупно-габаритний, для його перевезення складаються задні сидіння. У разі планування покупки такого автомобіля, фахівці радять звертати увагу на такі марки. Для орієнтування створений рейтинг з 5-ти хетчбеків, вартість яких не перевищує двох десятків тисяч доларів. Познайомимося з найяскравішими з них, пише drivenn.ru

Ось, наприклад, Fiat 500 Abarth. Зовні оригінальний, створений за ретро-лекалами, він оснащений двома видами моторів – двигунами в 101 і 135 кінських сил. Автомобіль динамічний, здатний розвивати швидкість, але не так місткий, як хотілося б. Він здатний взяти з собою вантаж об’ємом всього 269 літрів.

Варто приділити увагу новому VW Golf з дизельним 170-сильним мотором, комфортним інтер’єром за рівнем можна порівняти з седаном преміум-класу. «Німцям» варто довіряти, тим більше ця машина – «в темі», в ній забирається вантаж ємністю в 645 літрів.

Ще один приклад – Mazda3 5-Door. Обладнана мотором об’ємом 2 л і потужністю в 155 «коней», а також шестиступінчастою КП. Має чудову маневреність і здійснює перевезення об’ємом 572 л.

Ford Focus SE Hatch також в позначеному топі. Оновлена версія, модернізація якої торкнулася внутрішньої обробки салону, дизайну кузова, а також технічної начинки. Модель обладнана 160-сильним мотором з 5-ступінчастою коробкою передач, багажником в 674 літра. Оптимальний варіант для подорожей на дачу, за місто.

Не оминути увагою Subaru Impreza 5-Door. Це єдиний приклад повнопривідного автомобіля в цьому рейтингу. Він надійний на будь-якій дорозі зі своїм 148-сильним мотором, а його багажник об’ємом 589 л. вміщує чималий список необхідних в дорозі речей.


Не пропустіть