Капсула часу: простоявший півстоліття старий ВАЗ оцінили в $ 60 тисяч (Фото)

Капсулою часу прийнято вважати автомобіль, який був випущений десятиліття назад, але не експлуатувався або має мінімальний пробіг, пише autocentre.ua.

Цей ВАЗ-2103, виставлений на продаж на своїй батьківщині (в Тольятті) – типова капсула часу. Автомобіль був випущений в 1979 році, і за минулі 38 років проїхав всього сотню кілометрів.

На думку власника, такі збереженні «Жигулі» і абсолютно все рідні деталі дорогого коштують. А саме – три з половиною мільйона рублів, що трохи більше 60 тисяч доларів!

За такі гроші на ринку нових авто можна придбати щось преміальне або навіть спортивне начебто Ford Mustang. Однак, володар радянського раритету переконаний, що і на його автомобіль знайдеться цінитель, який не пошкодує таку вражаючу суму. Адже він зберігав його в сухому гаражі і при стабільній температурі в +18 С. Ну, принаймні, за його словами …

Так чи інакше, але там же не так давно була виставлена на продаж «Нива» за 85 тисяч доларів. Цікаво, таке ціноутворення на старі ВАЗи це символ Тольятті?


Не пропустіть