Заборона на «елітні» автомобілі: чого чекати далі?

Наступ на «традиційні» автомобілі продовжується.

Так, Німеччина заборонила експлуатацію 22 000 дизельних Porsche Cayenne через порушення норм забруднення повітря. Мінтранс країни таким чином показав, що бренд, який входить в Volkswagen Group, також втягнутий в скандал з дизельним шахрайством, передає Bloomberg, повідомляє AutoMotoClub.info.

Уряд Німеччини має докази, що продані в Європі 22 000 автомобілів Cayenne з 3,0-літровими дизельними двигунами використовують пристрій для обману тестування на викиди, сказав журналістам в Берліні міністр транспорту Олександр Добріндт в четвер на спішно скликаній прес-конференції. Він сказав, що Мінтранс відкликає сертифікацію транспортного засобу і Porsche буде нести 100% витрат на відкликання машин.

Цитата:
Існує висока ймовірність, що кросовер Volkswagen Touareg також має аналогічне програмне забезпечення, сказав Добріндт. «Це ще не підтверджено нами, але тепер буде терміново перевірено», — сказав він. «Volkswagen співпрацює з нами і гарантує, що якщо аналогічне програмне забезпечення буде виявлено, проведе відгук транспортних засобів за відповідними процедурами».
Porsche виявила програмне забезпечення під час внутрішнього розслідування і погодилася відкликати транспортні засоби, сказала компанія.

«Ця модель автомобіля все ще знаходиться у виробництві», — сказав Добріндт. Він сказав, що уряд вводить заборону на реєстрацію транспортних засобів, які ще перебувають у продажу. Заборона буде діяти, поки не буде доступно оновлене програмне забезпечення, яке повинно бути попередньо схвалено Мінтрансом.

У Німеччині зареєстровано близько 7000 з 22 000 машин, що відкликаються. Відкликання стосується автомобілів з 3,0 л дизельними двигунами TDI V6, які були розроблені Audi (входить в Volkswagen Group). Ці двигуни були замішані в скандалі з шахрайством з викидами в США — дізельгейте.


Не пропустіть