5 помилок водіїв на мийці самообслуговування

В Україні спостерігається активне зростання кількості мийок самообслуговування, але не всі автовласники знають, як правильно ними користуватися і на що потрібно звертати увагу пише ТМ.

По-перше, не варто економити на мийці автомобіля і для того щоб перевірити, чи дійсно він чистий досить провести по низу дверцят пальцями. Також важливо пам’ятати, що хороша мийка самообслуговування коштує дорожче, ніж 20 грн.

По-друге, не потрібно після миття машини відразу протирати її ганчіркою. Краще облити авто чистою водою, а протирати потрібно лише стекла і використовувати для цього спеціальну серветку.

По-третє, не варто захоплюватися щітками і губками, які можуть пошкодити лакофарбове покриття. Губка потрібна лише щоб прибрати великі забруднення за допомогою піни і тут же змити чистою водою.

По-четверте, якщо автовласникові дуже хочеться протерти машину ганчіркою, то робити це потрібно лише уздовж або поперек. А хаотичні рухи з часом призведуть до утворення мікротріщин.

По-п’яте, самостійне миття авто не замінить більш ретельного прибирання, яка під силу лише фахівцям. Хоча і «ціна чистоти» автомобіля в цьому випадку зростає.


Не пропустіть