Український автовиробник похвалився новим досягненням

«Богдан Моторс» увійшов до списку 20 найбільш інноваційних компаній України завдяки екологічній модернізації виробництва та розробці бронеавтомобіля «Барс-8». Рейтинг складений виданням «Деловая столица», інформує сайт компанії.

«Автомобільна компанія «Богдан Моторс» – головний виробничий актив корпорації «Богдан». Компанія має найсучасніші в Україні підприємства з виробництва легкових автомобілів в Черкасах, автобусів, тролейбусів і електробусів в Луцьку, а також виробничі потужності зі збірки вантажівок та підприємства із гарантійного та сервісного обслуговування автотранспортних засобів всіх типів», – йдеться в матеріалі видання.

Аналітики звернули увагу на екологічну модернізацію Луцького автоскладального заводу та розробку бронеавтомобіля «Барс-8» на Черкаському автоскладальному заводі. Вони зауважили, що корпорація «Богдан» планує значно збільшити випуск громадського транспорту на Луцькому автоскладальному заводі. З цією метою понад $150 млн було інвестовано у будівництво нових цехів і закупівлю суперсучасного обладнання, яке відповідає міжнародним і національним екологічним стандартам і вимогам охорони праці.

Крім того, як зазначено у матеріалі, новітня продукція корпорації «Богдан» відповідає сучасним екологічним стандартам.

«Корпорація налагодила випуск повністю електричного автобуса А70100. Він уже зарекомендував себе на ринку ЄС і курсує дорогами Польщі. Також «Богдан Моторс» виготовив для датської компанії Banke Electromotive першу електричну вантажівку для муніципального використання, а французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus передав 12-метрові кузова для електробусів», – наголосили в «Деловой столице».

Також аналітики звернули увагу, що «Богдан Моторс» відомий інноваціями і у виробництві військової техніки.

«На Черкаському автоскладальному заводі розроблений бронеавтомобіль «Барс-8» відповідно до стандартів світових аналогів і з урахуванням вимог ЗСУ», – йдеться в матеріалі.

Під час складання списку журналісти враховували не тільки наявність інноваційних планів на майбутнє, але і вже успішно реалізовані нововведення у технологіях та продуктах. Також враховувалися роль компанії в житті країни, обсяг інвестицій, вкладених в інноваційні проекти, участь компанії в спеціалізованих виставках і значення впроваджених інновацій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу та міжнародного авторитету України.

Загалом Луцький завод може виробляти 2 200 тролейбусів і автобусів на рік та готовий забезпечити потреби вітчизняних міст у новому сучасному транспорті, який відповідає європейським стандартам.


Не пропустіть