Найкрутіші вживані фургони та мікроавтобуси на думку німців (Фото)

Коли старі спорткари, хетчбеки і седани вже набридли, вихід є тільки один. Купити класичну маршрутку! А що пропонують?

Комерційний транспорт – це зовсім не ті автомобілі, у яких багато шансів зберегтися в хорошому стані через кілька десятків років. Адже при появі чергової «робочої» новинки ніхто не обіцяє, що через 30 років конкретний фургон або пікап стане класичним і його необхідно берегти, адже ці машини зовсім для іншого.

Проте, хороші екземпляри все ж збереглися. AutoBild зібрав їх разом, пише ТМ.


Volkswagen T1
Історія класичного комерційного транспорту як слід розгорнулася в 1950 році разом з Volkswagen T1. Фургон, вантажне шасі, спецавтомобіль і пасажирський мікроавтобус – лаконічна пропозиція існувала для будь-яких потреб. Головним же достоїнством була можливість відремонтувати в будь-якій сільській глибинці. Гідне продовження родоводу – VW T2, який в тому чи іншому вигляді проіснував на конвеєрі з 1967 по 2013 рік.


Mercedes O 319
Свою відповідь в 1956 році з’явився у Mercedes разом з моделлю O 319. Все це в 1976 році призвело до появи легендарного Mercedes T1.


Mercedes T1
Їх і зараз можна зустріти на вулиці


Citroen H
Ця добірка не могла обійтися і без Citroen H. В самому кінці 40-х французький автовиробник запропонував ідеальний автомобіль для підприємців, фермерів і всіх, кому необхідно було перевезти хоч щось.


Alfa Romeo, модель Romeo
Alfa Romeo, модель Romeo (не жарт) – той самий автомобіль, який ви навряд чи бачите кожен день. Комерційна Альфа Ромео! 🙂 Проте, 1954 рік для італійського автовиробника ознаменувався експериментами з практичністю.


Chevrolet G
Серія моделей Chevrolet G – ймовірно, найбільш впізнавані мінівени. За океаном – вже точно. Можливо, навіть ви колись хотіли собі один з таких. Особливо з 7,4-літровим двигуном … Спасибі масовому виробництву – сьогодні є де розігнатися на ринку б/у авто.


Ford F-серії
Звичайно, ніхто в цій збірці не зрівняється з пікапом. Особливо з Ford F-серії. І до цього дня пікап – найпопулярніший особистий транспорт в США, а пікап Форд – найуспішніший представник всього сегмента. Безпосередньо лінійка F існує з 1948 року і займає друге місце в світі за кількістю вироблених автомобілів.


Не пропустіть