КрАЗ випустив унікальну спецмашину (Фото)

«АвтоКрАЗ» на замовлення міжнародної гірничо-металургійної групи компаній «Метінвест», виготовив оригінальний спеціалізований автомобіль – пересувну авторемонтну майстерню КрАЗ-63221. Спецмашина відвантажується на адресу однієї із філій ТОВ «Метінвест-Промсервіс».

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на прес-службу виробника.

Авторемонтна майстерня КрАЗ-63221 призначена для забезпечення аварійно-ремонтних та інших технічних робіт, транспортування аварійно-ремонтних бригад та спецобладнання до місця проведення ремонту. Оригінальність спецмашини – у поєднанні двохсекційного КУНГу, бортової платформи та крано-маніпуляторної установки. Раніше автозавод виготовляв або бортові спецмашини із краном маніпулятором, або автомайстерні із дво- чи трисекційними спецКУНГами.

На даній машині кузов-фургон має два відсіки: пасажирський на 6 місць та вантажний. Внутрішнє обладнання пасажирського відсіку складається із автономного та тосольного опалювачів, комфортних сидінь із інерційними ременями, відкидного столику. Із зовнішнього додаткового обладнання – розсувні вікна на лівому борту фургону та боковій двері, аварійно-вентиляційний люк – на даху.

Фургон оснащений задніми, боковими та передніми LED габаритними і маркерними вогнями. Передбачені бокові захисні пристрої – веловідбійники.

Кран-маніпулятор FASSI F155A із вантажним моментом 14,88 т·м, кутом обертання 416˚, вилітом стріли 2,50 м – 8,25 м, максимальною вантажопідйомністю до 5000 кг, має аварійну кнопку виключення, гідравлічні аутригери та насос, крюк і кріплення до КМУ.

Платформа, яка служить для перевезення вузлів, агрегатів або матеріалів, виготовлена з холоднокатаних гнутих профілів і швелерів.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть