Mercedes-Benz Sprinter перетворили в будинок на колесах з гаражем (Відео)

Заняття гірським велоспортом, як правило, супроводжується поїздками далеко за місто. Щоб не витрачатися на дорогу і на готелі, підприємливий велобайкер Майк з американської глибинки вирішив змайструвати собі кемпер. Для цього він взяв 15-річний фургон Dodge Sprinter 3500 – під такою маркою в США реалізують відомі у нас Mercedes-Benz Sprinter.

Зовні цей фургон мало, чим нагадує кемпер. Хіба машина отримала збільшений дорожній просвіт, а в бічних стінках з’явилися невеликі віконця. А ось якщо відкрити бічні двері, то потрапляєш зовсім в інший світ.

Вантажний відсік Sprinter перетворився в стильну дачу. Внутрішнє облицювання – з натурального дерева. Тут широке двоспальне ліжко, великий кухонний блок – з газовою плитою і мийкою, є висувний холодильник як в магістральному тягачі під нижньою полицею. Встановлено різні шафки під посуд і одяг. Є автономний дизельний обігрівач.

Майк постарався вичавити з компактного салону максимум, застосувавши передові рішення трансформації. Так, крісло а кухні-кабіні зроблено у вигляді тумбочки, під подушкою якого є речовий відсік. А саме крісло-тумбочка рухається по полозах в підлозі, що полегшує посадку і переміщення по салону. Кришка столика в свою чергу знімна і може трансформуватися з двома сусідніми сидіннями в компактний тапчан-диван.

Ліжко розташоване досить високо від підлоги. І це не випадково. Вся справа в тому, що під нею ховається гараж для двох гірських велобайків. Доступ сюди можливий зовні, через стандартні орні двері в кормі Sprinter. Байки перевозяться тут зі знімними колесами. Є спеціальний стелаж з спецінструменту. Встановлено і мийка високого тиску для очищення велосипедів від бруду. До речі, цю мийку легко трансформувати в літній душ.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть