Автолюбителям показали відроджений хетчбек ЗАЗ «Таврія» 2022 року на незалежних рендерах

Запорізький автозавод міг би відродити випуск свого популярного передньопривідного хетчбека на прикладі представлених тизерних зображень.

Автомобілісти з великим досвідом керування добре пам’ятають скромний за габаритами хетчбек ЗАЗ-1102 «Таврія», який став послідовником забутого автомобіля під назвою ЗАЗ-968.

Цей легковик Запорізького автозаводу виявився дебютною моделлю бренду із системою переднього приводу, яка випускалася в часовий проміжок з 1987 по 2007 роки. На початок 2011 року на підприємстві продовжували виробництво інших моделей ЗАЗ на архітектурі «Таврія».

Редакція “За кермом” оприлюднила рендерні зображення нової ЗАЗ “Таврія” 2022 року під новим найменуванням ZAZ Tavria Nova. Ця модель зберегла б свої скромні габарити, що відповідають класу А та кузов хетчбек. Екстер’єр би відрізнявся стильним оформленням та вражаючим арсеналом опцій безпеки. Варто зазначити, що на базі цього легковика раніше проводилася велика лінійка машин, у тому числі п’ятидверний ліфтбек ЗАЗ-1103 «Славута», універсал ЗАЗ-1105 «Дана» з п’ятьма дверима і невеликий пікап ЗАЗ-11055 під най.


Не пропустіть