На Франкфуртському автосалоні показали найшвидший електромобіль у світі (Фото)

Японська компанія нещодавно показала найшвидший електрокар у світі, який до “сотні” розганяється менш ніж за дві секунди. Після цього виробник пообіцяв показати машину на автосалоні у Франкфурті.

Повнопривідний Aspark Owl отримав пару електродвигунів сумарною потужністю лише 430 кінських сил, що є несуттєвим показником, як на гіперкар. Втім, маленькою є його вага – всього 850 кілограмів. У розрахунку виходить одна “конячка” на кожні два кілограми ваги.

Щоб домогтися таких показників, розробники використовували надлегкий карбоновий корпус, який сам по собі важить менше ніж 50 кілограмів, а також набір суперконденсаторів, що забезпечують малий запас ходу – 150 кілометрів. Як відзначають розробники, під час тестування розігрів шин займав набагато більше часу, ніж заряд конденсаторів.

Попри свою присутність на автосалоні, розробники Aspark Owl не озвучили конкретних планів з розвитку проекту, а це означає, що наразі перед нами демонстраційний екземпляр, який демонструє неабиякий показник серед електрокарів.

Джерело maximum.fm

Не пропустіть