Geely представила великий позашляховик HaoYue з трьома рядами сидінь (фото)

У вівторок, 23 червня 2020 року, компанія Geely офіційно представила свій перший семимісний позашляховик D-сегменту HaoYue. Офіційна презентація новинки пройшла в режимі онлайн.

Як повідомляє прес-служба бренду, HaoYue пропонує споживачам повний набір новітніх інтелектуальних технологій, високоефективних силових агрегатів і трансмісій, а також широкий вибір комплектацій.

Geely HaoYue пропонуватиме 5 і 7-місні варіанти із задніми сидіннями, здатними складатися повністю, утворюючи рівну підлогу. Об’єм багажника при складених кріслах досягає 2360 літрів, що дозволяє перевозити великогабаритний вантаж. Внутрішня конфігурація салону Geely HaoYue дозволяє з комфортом розміститися навіть високим пасажирам: всі сидіння, включаючи задні, регулюються у восьми положеннях.

Під капотом HaoYue – новітній двигун Geely 1,8TD, що працює в парі з роботизованою 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням.

Усередині HaoYue встановлена ​​новітня система GKUI Geely Smart Ecosystem, яка використовує високопродуктивний чотирьохядерний процесор Geely E01. GKUI дозволяє користувачам управляти функціями автомобіля за допомогою голосового помічника на базі AI.


Не пропустіть