Chery підготувала гібрид з витратою 1,3 л на 100 км (Фото)

Відомий китайським автовиробник компанія Chery офіційно повідомила про запуск серійного виробництва гібридних силових установок нового покоління, які не мають аналогів у всьому світі.

На жаль, виробник поки що тримає в секреті подробиці, але джерело повідомляє, що нові гібридні автомобілі Chery матимуть бензиновий або дизельний двигун для передніх коліс, а також електромотор на задній осі.

Головною особливістю стане трансмісія DHT (Dedicated Hybrid Transmission), яка грає роль коробки передач і об’єднує тягу бензинового і електричного моторів. Дана трансмісія має одинадцять передач і дев’ять режимів роботи.

Першим таку установки отримає заряджаємий гібридний кросовер Chery Tiggo 8 Plus PHEV, який показували ще в квітні автосалоні в Шанхаї. Він комплектується 1,5-літровим бензиновим турбомотором потужністю 170 к.с. з обертовим моментом 252 Нм. Загальний крутний момент всієї гібридної системи складе 510 Нм, а від 0 до 100 км/год такий автомобіль зможе розганятися швидше, ніж за 5 с. Витрата палива складе 1,3 л на 100 км.

Продажі Chery Tiggo 8 Plus PHEV в Китаї стартують у вересні.


Не пропустіть