Дебютував екстремальний седан BMW M3 CS (Фото)

Компанія BMW представила екстремальний спортивний седан BMW M3 CS 2024 модельного року з переналаштованим двигуном підвищеної потужності. Автомобіль буде випущений обмеженим тиражем. Його виробництво стартує у березні 2023 року на мюнхенському заводі бренду.

Під капотом нового BMW M3 CS 2024 модельного року стоїть модернізована 3,0-літрова рядна шістка з подвійним турбонаддувом потужністю 550 к.с. Компанію їй становлять восьмиступінчаста автоматична коробка M Steptronic та інтелектуальна система повного приводу M xDrive. У сукупності все це дозволяє автомобілю розганяти «сотні» всього за 3,4 секунди, а до 200 км/год – за 11,1 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 302 км/год.

В автомобілі використовується велика кількість пластику, армованого вуглецевим волокном. З карбону, зокрема, зроблено дах, капот, передній спліттер, передні повітрозабірники, корпуси бічних дзеркал, задній дифузор, задній спойлер, центральна консоль, підрульові пелюстки та внутрішні декоративні вставки. Салон новинки оббитий натуральною шкірою Merino з контрастним простроченням.

Розпочати продаж нового BMW M3 CS 2024 модельного року планується з березня. Новинка буде доступна на всіх важливих для бренду ринках, включаючи США, Німеччину, Велику Британію та Японію.


Не пропустіть