Новий кросовер Volkswagen виявився дешевшим за універсал

Новий Volkswagen Tiguan з’являється у прайс-листі одночасно з новим Passat. Цей автомобіль також доступний в Європі лише з електрифікованими силовими агрегатами.

Стартова ціна нового Volkswagen Tiguan встановлена на рівні 46990 євро, на 2000 євро менше, ніж у нового Volkswagen Passat. Важлива відмінність: у Passat початкового рівня відразу стоїть 150-сильний м’який гібрид 1.5 eTSI, а базовий Tiguan у найдоступнішій формі — 130-сильний варіант того ж м’якого гібрида 1.5. Tiguan зі 150-сильним двигуном 1.5 e-TSI доступний за ціною від 51 990 євро і тому дорожчий Passat, хоча і в цьому випадку версії не однакові.

Для тих, що віддає перевагу Tiguan із запасом ходу в 100 км на електротязі, як і у випадку з Passat, Volkswagen пропонує вибір з двох гібридних силових агрегатів, що підключаються: з двигуном 1.5 eHybrid потужністю 204 к.с. за ціною від 50 990 євро та 1.5 eHybrid потужністю 272 к.с. за ціною від 55 990 євро. М’які гібридні Tiguan (1.5 eTSI) завжди використовують DSG із сімома передачами, тоді як плагін-гібридні версії повинні задовольнятися 6-ступеневою автоматичною коробкою передач DSG.

У базовій версії, доступній лише у поєднанні зі 130-сильним силовим агрегатом, Tiguan має 17-дюймові легкосплавні диски, інформаційно-розважальний екран Ready to Discover 32,8 см, цифрову комбінацію приладів діагоналлю 26 сантиметрів, кондиціонер та камеру заднього.

Life Edition має, серед іншого, 17-дюймові легкосплавні диски, покращені світлодіодні фари, металеве забарвлення, інший мультимедійний екран Discover з навігацією, індуктивний зарядний пристрій, адаптивний круїз-контроль, клімат-контроль, розділення на три зони також передні сидіння з електроприводом та регульованою поперековою підтримкою.

Комплектація R-Line Business, крім іншого, має спортивніший інтер’єр та екстер’єр R-Line, а також передні сидіння з функцією масажу.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть