Розкрито подробиці про новий Toyota GR86 (Фото)

Компанії Toyota та Subaru є давніми партнерами, обмінюючись одна з одною платформами та технологіями. Одним із прикладів цієї співпраці є проект моделей Toyota GT86 (GR86) і Subaru BRZ, які є фактично однаковими машинами, що відрізняються лише дизайном і налаштуваннями шасі.

Згідно з новими даними, що прийшли з Японії, в новому поколінні Toyota GR86 позбавиться минулого Subaru, оскільки буде повністю і повністю розроблено силами інженерів «Тойоти».

Як пише інсайдерське видання «BestCarWeb», що підготувало перші рендери новинки, третя генерація знаменитого купе з’явиться в 2025 році. Машина матиме власний двигун, який раніше дістався моделям GR Yaris і GR Corolla.

Йдеться про 1,6-літровий рядний турбомотор, що працює з в парі з електричним. Вихідна потужність силової установки здатна перевищити позначку 300 кінських сил. Поєднуватися вона має як з механічною, так і автоматичною коробками передач.

Довжина нового Toyota GR86 має становити 4400 мм, ширина – 1800 мм, а висота – 1300 мм. Відстань між осями купе дорівнюватиме 2,6-метрам.


Не пропустіть