Mitsubishi ASX показали з новим дизайном (фото)

Цього слід було очікувати: слідом за Outlander нову рушітку із стилізованою літерою “Х” приміряв і молодший брат, який у США знають як Outlander Sport, а в Україні – як ASX. Це вже другий великий рестайлінг моделі з моменту її дебюту в 2010 році, пише kolesa.ru

На автомобілі з’явилася складна композиція з безлічі ліній, а “погляд” став наче більш хижим. На додаток у оновленого Outlander Sport/ASX з’являться нові дзеркала зі світлодіодними поворотниками, свіжі 18-дюймові диски і нові молдинги колісних арок. Трохи похмурий від природи інтер’єр прикрасили новим кермом, 6.1-дюймовим екраном і дзеркалом заднього виду з автозатемненням.

На цьому список доробок закінчується. Українська специфікація невідома, але в США залишилися все ті ж вдалі і архаїчні атмосферники 2.0 і 2.4, а також п’ятиступінчаста механіка і варіатор.

Також американські журналісти помічають, що Outlander Sport/ASX 2016 модельного року нітрохи не подорожчав, і варто колишні 19995 доларів за базову версію. Інформації про терміни запуску моделі в нас поки немає. Нагадаємо попередня версія цього авто в Україні коштувала від 483 570 грн.