КрАЗ презентує новий унікальний самоскид (Фото)

На єдиній в Україні спеціалізованій виставці гірничодобувної галузі – «MiningWorld Ukraine», національний виробник вантажної техніки – ПАТ «АвтоКрАЗ», вперше представить наймогутніший в модельному ряду своїх самоскидів чотиривісний КрАЗ-7133С4. Виставка пройде в столиці 12-14 жовтня у виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза».
Ця модель, на відміну від попередніх поколінь самоскидів КрАЗ, являє собою вдале поєднання колісної формули 8х4, безкапотного компонування, потужного двигуна Євро 5 і оригінальної 20-кубової платформи напівкруглого перерізу з заднім відкидним бортом. До того ж новий самоскид має поліпшені експлуатаційні характеристики, пише autoconsulting.com.ua

КрАЗ-7133С4 призначений для використання в дорожньому і промисловому будівництві, на розробках родовищ корисних копалин, транспортуванні сипучих і навалочних вантажів з питомою масою до 2 т/куб.м.

Цей ваговоз стане незамінним помічником гірникам для перевезення породи. Його висока вантажопідйомність, що дозволяє тягнути до 26 тонн вантажу, дозволить знизити вартість вантажоперевезень і отримати прибуток вищий, ніж зазвичай.

Крім місткого кузова, КрАЗ-7133С4 привертає рівномірним розподілом навантаження на осі, яких на одну більше, ніж у традиційних тривісників. У самоскида КрАЗ-7133С4 дві передні осі – керовані, дві задні – ведучі, задня підвіска посилена. Маса спорядженого автомобіля – 15,5 тонн, повна маса – 41,5 тонн. Завдяки безкапоному компонуванні, зменшився габаритний радіус повороту, за рахунок чого автомобіль став більш маневреним.

У цього самоскида, як і у всіх перспективних моделей автомобілів КрАЗ, високоергономічная кабіна, в якій є все необхідне для зниження стомлюваності водія під час роботи: рульовий механізм інтегрального типу з додатковим силовим циліндром, функціональна панель приладів, просторе спальне місце і інші додаткові опції.

За своїми основними технічними параметрами новий самоскид КрАЗ 8х4 не поступається закордонним аналогам. При цьому його ціна нижча, а сервіс – доступніший.


Не пропустіть