Презентували популярний кросовер Honda CR-V після оновлення (Фото)

Кросовер Honda CR-V став одним з перших представників цього популярного нині жанру

Не дивно, що компанія з регулярністю змінює генерації цієї моделі: зустрічаємо сьому! Поки що це заокеанська версія – там цей кросовер розкуповують з рекордними показниками.

Зовні CR-V сприймається зухвалим, а зсередини – затишним. Це вдала формула. Самі розробники звертають нашу увагу на вузькі передні стійки даху для кращої видимості, характерний малюнок денних світлодіодів для кращої впізнаваності і першу для цієї марки активну решітку радіатора для кращої обтічності. До речі, активацію двері багажника помахом ноги під бампером в «Хонді» також освоїли вперше саме на цій моделі.

Двигуна два: це 190-сильний 1,5-літровий агрегат з наддувом і старий добрий атмосферник 2.4. Коробка передач одна єдина – варіатор. Привід – традиційно для цього класу – на передні або на всі колеса. За керованість, яка заявлена ​​як більш спортивна, ніж раніше, відповідає передній Макферсон з порожнистим стабілізатором, задня багатоважільна з цільним і рульове управління з електропідсилювачем і змінним передавальним відношенням.

В інтер’єрі звертає на себе увагу великий дисплей приладової панелі і 7-дюймовий центральний екран мультимедійка на Android. Поруч з останнім видно звичну фізичну крутилку гучності. Ага, повернули! Здається, виробники починають поступово визнавати, що абсолютний і повсюдний «тач» – не завжди є добре. З цікавого всередині нового CR-V розробники відзначають це найбільший в класі простір для ніг задніх пасажирів, а також USB-порти на другому ряду.


Не пропустіть