Відома дата прем’єри найбільшого кросовера SKODA

Одна з найбільш активних останнім часом чуток, пов’язаних з чеським брендом, – це майбутня прем’єра кросовера, який повинен зайняти позицію на щабель вище Skoda Yeti. Судячи з усього, таку модель чехи дійсно готують до прем’єри, і залишилося до неї не так вже багато, пише auto.vesti.ru.

Свій семимісний кросовер Skoda продемонструє в наступному році. За даними видання Worldcarfans, яке посилається на джерела в компанії, розсекретять новинку влітку, а перша “жива” поява кросовера перед публікою відбудеться 1 жовтня на виставці в Парижі. У продажу кросовер з’явиться, відповідно, ближче до кінця наступного року.

Поки новинка відома під ім’ям Skoda Snowman. Передбачається, що чехи побудують “Сніговика” на розтягнутій версії модульної платформи MQB і забезпечать його цілим рядом добре знайомих з інших моделей концерну Volkswagen дизельних і бензинових моторів (очевидно, запозичених у Skoda Octavia). Відповідно, в ролі коробки передач Skoda запропонує знову-таки відому 6-ступінчасту механічну КПП або роботизовану DSG.

Відомо також, що за замовчуванням Snowman буде моноприводним, але опційно буде доступний і привід на всі колеса. Варто відзначити також, що Snowman може вийти на ринок в п’яти- і семимісному варіантах. Виробляти новий кросовер Skoda збирається на “домашньому” підприємстві в Квасіни.


Не пропустіть