Для поліції презентували новий посилений пікап (Фото)

Компанія Ford – найбільший постачальник поліцейських автомобілів в Америці – представила новий пікап F-150 Police Responder, який був розроблений спеціально для тривалих погонь за злочинцями. Цей пікап оснащений 3,5-літровим V6 з турбонаддувом, який видає 375 кінських сил, а побудований він на базі модифікації F-150 Super Crew з чотирьохдверною кабіною і вантажною платформою довжиною 167 сантиметрів.

Максимальна швидкість поліцейського пікапа – 160 кілометрів на годину. Однак, як кажуть творці, головне в цій машині – витривалість. F-150 Police Responder був доопрацьований для участі в тривалих перегонах: для цього йому грунтовно змінили систему охолодження, поставили великі і більш ефективні гальмівні механізми зі спортивними колодками, поміняли стабілізатори поперечної стійкості і потужний захист під кузовом. Колеса – 18-дюймові з позашляховими покришками.

У салоні з’явилося поліцейське комунікаційне обладнання – на зразок ноутбука з постійним доступом до поліцейських баз і радіозв’язок. Передні сидіння обтягнуті дуже міцною шкірою, а в їх спинки вставлені сталеві пластини, що захищають працівників поліції від нападу ззаду. Задні крісла затягнуті в вініл, який “дуже легко миється”.

У розробці цього автомобіля брали участь 26 фахівців з поліції США і Канади. Зараз Ford випускає кілька поліцейських моделей – на базі кросовера Explorer, седанів Taurus і Fusion, а також спеціальні моделі на базі Expedition, F-150 і фургона Transit. У минулому році концерн Ford поставив спецслужбам більш 46000 машин, займаючи 60 відсотків ринку поліцейських автомобілів.


Не пропустіть