Новий Toyota Prius став найбільш енергозберігаючим автомобілем у світі

Представники автомобілебудівного концерну Toyota Motor повідомили про вихід на ринок нового покоління гібрида Toyota Prius, пише ecotown.com.ua.

1

Prius четвертого за рахунком покоління вже доступний на внутрішньому ринку Японії. З часом цей автомобіль з гібридною силовою установкою з’явиться і в інших країнах. Ключовими ринками для гібрида представники компанії-виробника називають США і рідну Японію. Проте вже зараз черга очікування для бажаючих придбати новий автомобіль, продажі якого розпочалися в середу, становить чотири місяці, повідомляє інформагентство «РИА-Новости».

Однією з найбільш яскравих особливостей нового гібридного Prius стала економічність його двигуна – за прийнятою в Японії системою підрахунку, його пробіг становить 40 кілометрів на один літр бензину. Це робить новинку найбільш енергозберігаючим автомобілем у світі.

Також повідомляється, що в новому Prius використовуються більш компактні і легкі компоненти гібридної системи, батареї з більшою щільністю зберігання енергії і двигун внутрішнього згоряння з більш високою термоефективністю. Всі ці поліпшення і дозволили досягти підвищення економічності автомобіля.

Щороку компанія планує реалізовувати близько 350 тисяч Prius нової генерації.

Toyota Prius – це розрахований на 5 осіб хетчбек. Виробник передбачив і повнопривідну модель, що робить автомобіль більш привабливим для використання на слизькій трасі і в несприятливих погодних умовах.

Ціна новинки в базовій комплектації становить 2,42 мільйона ієн (близько 20 тис. доларів). Незважаючи на те, що це на 2000 доларів дорожче попередньої моделі, дилерам вже надійшли замовлення на придбання 60 тис. цих автомобілів, через що час очікування в черзі становить 4 місяці.


Не пропустіть