Новий BMW X3 M знятий на тестах в Європі

У новому 2018 BMW X3 вже є спортивний варіант M40i, але, грунтуючись на нових шпигунських знімках, схоже, що підрозділ M випустить ще один автомобіль. Цей X3 був знятий на дорогах Європи, і він виглядає набагато більш агресивним, ніж вже спортивний X3 M40i.

X3 M має нові передні і задні обвіси, злегка покриті камуфляжною обгорткою. Всі необхідні реквізити M-дизайну присутні, починаючи з великих входів в кутах переднього бампера і закінчуючи вихлопними наконечниками. Як і очікувалося, колеса і гальма виглядають більшими, ніж в M40i. Важко сказати, чи була змінена підвіска, але можна очікувати, що кінцевий продукт буде набагато нижче, ніж тестовий автомобіль.

Оскільки X3 має кілька частин з BMW 3-Series, можна очікувати, що X3 M буде ділитися частинами з M3, включаючи двигун. Якщо це буде щось схоже на X5 M, шестициліндровий двигун X3 M може значно збільшити потужність. З повним приводом можна очікувати розгону до 100 км на годину приблизно за 4 секунди. BMW офіційно представить новий X3 M в найближчі місяці.


Не пропустіть