КрАЗ показав нову потужну модель (Фото)

У лінійці паливозаправників на базі автомобілів КрАЗ з’явився більш потужний – 20-кубовий АТЗ-20. Устаткування змонтовано на одній з найпопулярніших моделей автомобілів КрАЗ, якій немає рівних в умовах бездоріжжя – повнопривідному автомобілі-шасі КрАЗ-63221 (6х6), оснащеному 375-сильним дизельним двигуном Євро 5, повідомляє Національний промисловий портал.

Крім стандартної комплектації, двигун має передпусковий підігрівач, в гальмівній системі встановлена ​​АБС, кабіна обладнана кондиціонером, сидіння – пасками безпеки. Монтажна довжина рами шасі КрАЗ-63221 збільшена до 7460 мм.

Автоцистерна призначена для перевезення по дорогах загального користування і бездоріжжю, а також тимчасового зберігання світлих нафтопродуктів. Односекційна цистерна зроблена українською компанією «Еверласт» (м.Одеса.) Виконана з низьколегованої сталі. Вона має верхнє наливання продуктів і через заливну горловину, гравітаційний злив і через насосну установку, мірну видачу палива через заправний модуль.

Раніше на базі КрАЗа встановлювалися цистерни для перевезення питної і технічної води, а також нафтопродуктів обсягами 8, 10, 12 і 15 кубометрів.

Спецобладнання, встановлене на базі всюдиходів КрАЗ, широко застосовується військовими, гірниками, газовиками і нафтовиками.

В даний час автопаливозаправник АТЗ-20 готується до відвантаження споживачеві.


Не пропустіть