BMW засвітив оновлений кросовер X5

Інженери німецької компанії BMW вже тестують позашляховик X5 нового, четвертого покоління, про що свідчать перші шпигунські фотографії новинки, яка повинна офіційно дебютувати в 2018 році, як модель 2019 року, пише uincar.ru.

Позашляховик BMW X5 нової генерації – це автомобіль сегмента Sports Activity Vehicle (SAV). Саме так позиціонують модель інженери баварського бренду. Згідно з ранньою інформацією, автомобіль четвертого покоління дебютує в 2018 році. Тому не виключено, що перед нами просто оновлений позашляховик, який з’явиться на ринку в найближчий рік – два.

Як би там не було, відбитий прототип позашляховика BMW X5 проходить обширні зимові тести десь у Скандинавії.

Автомобіль показує унікальний капот нового дизайну і значно збільшену решітку радіатора. Плюс до всього, прототип має збільшені повітроводи. Можливо, що перед нами дійсно модель BMW X5 нової генерації, яка знаходиться на ранній стадії розвитку. Таким чином, можна припустити, що перед нами тестовий мул нового автомобіля, який в кінцевому рахунку отримає ще більше змін.

На думку наших європейських колег, позашляховик BMW X5 2018/2019 модельного року отримає нову технологічну платформу, велика частина якої буде виконана з композитних матеріалів і вуглецевого волокна, як у флагманського седана BMW 7-Series. Це означає, що автомобіль стане значно легше і жорсткіше. На поточний момент будь-якої докладної інформації про новинку немає.


Не пропустіть