Новий Mercedes GLC Coupe помічений практично без камуфляжу

У Мережі з’явилися шпигунські фотографії предсерийной версії прототипу нового кросовера компанії Mercedes-Benz – GLC Coupe. Автомобіль був помічений в рамках тестів практично без камуфляжної плівки, пише daily-motor.ru.

Відзначимо, що дана модель цілком може стати хітом-продажів і точно складе конкуренцію BMW X4.

Також, як і X4, новий GLC Coupe отримає похилу лінію даху, характерну для автомобілів купе. Все це негативно впливає на простір в салоні, але виглядає досить непогано.

Апаратне забезпечення автомобіля – вже не є секретом, оскільки воно буде перенесено зі стандартного GLC. Автомобіль також отримає турбовані 4- і 6-циліндрові агрегати.

Після старту продажів новинка з приставкою Coupe отримає під капот 3-літровий бі-турбований двигун на 362 кінських сили. Версія GLC 63 Coupe, яка вийде в 2017 році, обзаведеться вже 4-літровим бі-турбованим агрегатом V8.

Світова прем’єра нового Mercedes GLC Coupe відбудеться в рамках автосалону в Женеві в березні 2016 року. Через кілька місяців після дебюту новий купе-кросовер штутгартців повинен надійти в продаж на світовому ринку.

Очікується, що його ціна виявиться дорожче, ніж стандартної версії GLC, однак ця та ціна, яку будуть готові заплатити люди, за те щоб відчути себе в потоці автомобілів – особливими.


Не пропустіть