Де краще продати машину після ДТП

ДТП – видовище неприємне і тягне за собою багато негативних наслідків. Непогано, коли трохи постраждав автомобіль, і обійшлося без людських жертв. Але в будь-якому випадку сама подія залишає неприємний відбиток як на зовнішньому вигляді автомобіля, так і на психіці водія і всіх пасажирів. Деякі отримують страх перед дорогою на багато років. Та й пошкоджений автомобіль вже служить не так добре, як раніше і може навіть викликати нервові зриви. У цьому випадку більшість водіїв намагається позбутися від неприємних спогадів разом з автомобілем, але як правило битий автомобіль продати дуже нелегко.

А що робити якщо ви, в силу обставин стали винні в ДТП і повинні виплатити моральну шкоду або відшкодувати витрати іншого водія на ремонт його авто? Тут допоможе тільки терміновий викуп авто. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші, а в вашому володінні перебувати тільки старий старий автомобіль, або ви не бажаєте більше їздити на машині, яка потрапила в ДТП, або просто з інших причин хочете позбутися автомобіля швидким способом, тоді звертайтеся в http://avto-vykup.com.ua/. Компанія здійснює викуп автомобілів в будь-якому стані в Москві і московській області. Все, що знадобиться, це просто звернеться в компанію по телефону або заповнити онлайн заявку, і вже протягом 5 хвилин ви за власним опису дізнаєтеся попередню суму оцінки автомобіля. При обопільній угоді сторін протягом години буде досконала операція з викупу авто. Виплата проводитиметься готівкою або переказом коштів на зазначену банківську карту в день звернення.

Організація пропонує досить високі ціни за старі автомобілі, і готова вступити в конкурентну сутичку навіть з програмою Трейд-ін. Також http://avto-vykup.com.ua/ пропонує викуп кредитного автомобіля з дотриманням всіх юридичних нюансів. Оцінка і евакуатор абсолютно безкоштовні.


Не пропустіть