Відеоспостереження для СТО: як правильно підібрати камери?

Відеоспостереження для СТО — це необхідність у сучасному світі, де безпека і контроль є важливими аспектами бізнесу. Камери відеоспостереження дають змогу регулювати робочі процеси, забезпечувати безпеку співробітників і клієнтів, а також запобігати крадіжкам та іншим злочинам. Щоб підібрати найкращий варіант, залежно від індивідуальних потреб, переходьте на https://dahua-technology.com.ua/videokamery/wi-fi/. Тут не тільки знайдете широкий асортимент, але й за потреби отримаєте допомогу професійного консультанта.

Для чого потрібні камери відеоспостереження на СТО?

Здається, вже не потрібно пояснювати для чого необхідна система відеоспостереження. Та далеко ще не всі підприємці готові вкладати в це гроші, хоча відкриваються наступні переваги:

 • можливість наочно клієнтові показати вигідність ремонтування саме у вас;
 • надання підтверджувальних фактів у разі виникнення суперечок з замовником;
 • покращення маркетингових процесів;
 • передбачення злочинних дій працівників та не тільки;
 • контроль якості роботи штату, навіть якщо знаходитися далеко від СТО.

За статистикою можливість переглянути пряму трансляцію роботи працівників СТО підвищує рівень довіри потенційних клієнтів. Отже, встановлюючи систему відеоспостереження робите важливий крок в розвитку свого бренду. До того ж ніколи не буде зайвим самостійно проконтролювати, наскільки автомеханіки сумлінно виконують свою роботу.

Що враховувати при виборі камер для відеоспостереження на СТО?

Під час вибору камер відеоспостереження для СТО необхідно проаналізувати низку чинників. Важливим аспектом є їхнє розташування. Камери мають бути встановлені в таких місцях, де вони можуть спостерігати за всіма зонами СТО.

Це можуть бути такі ділянки:

 • вхід;
 • вихід;
 • зона обслуговування автомобілів;
 • склад;
 • інші місця, де відбуваються робочі процеси.

Також необхідно враховувати особливості СТО. Якщо спеціалізується на роботі з дорогими автомобілями, то камери мають бути встановлені в таких місцях, де вони можуть запобігати крадіжкам. Якщо на станції технічного обслуговування працюють з небезпечними речовинами, то камери мають бути в таких місцях, де вони могли б спостерігати за безпекою співробітників.

Крім того, під час вибору камер відеоспостереження необхідно враховувати їхні технічні характеристики. Найкраще, якщо вони відповідають таким перевагам:

 • мають високу роздільну здатність і чутливість, щоб забезпечувати чітке зображення навіть в умовах низької освітленості;
 • стійкі до впливу зовнішніх чинників, таких як пил, волога і температурні зміни.

Обов’язково варто врахувати, що для автомийок камери мають відповідати класу захисту вологостійкості від IP66-67.

Не ігноруйте також ціновий показник. Система відеоспостереження не обов’язково має бути найдорожчою, що виконувати основні задачі. Достатньо буде просто якісної картинки та правильного розташування самих камер.

Камери відеоспостереження для СТО — необхідний інструмент для гарантування безпеки та контролю робочих процесів. При їхньому виборі важливо врахувати якомога більше деталей, щоб забезпечити безпеку своєї справи. Щоб не помилитися з цим, звертайтесь до професіоналів з їхнього встановлення.


Не пропустіть