У мережі розповіли, як правильно продезінфікувати салон автомобіля

Пропонуємо ряд порад, які допоможуть автовласникам правильно і ефективно провести дезінфекцію своєї машини.

У ситуації поширення коронавірусу все гостріше постає питання, як правильно захиститися від нього і при цьому утримувати салон особистого автомобіля в чистоті і безпеці. Для початку необхідно визначитися з дезінфікуючими засобами. Так, спирт, гас і ацетон можуть вбити небезпечні мікроорганізми, але при цьому і зіпсувати поверхні дорогих матеріалів у салоні авто.

Найпростішим і безпечним засобом вважається тепла вода з милом. Потрібно зробити відповідний розчин і старанно протерти ним рульове колесо, рукоятки дверей, важіль перемикання передач, підлокітники, сонцезахисні козирки, сенсорний екран і всі кнопки управління різними системами в машині. Після такої дезінфекції важливо провітрити салон автомобіля.

 

Крім того, можливі і радикальні способи боротьби з інфекцією. Наприклад, в салоні машини можна встановити кварцову лампу високої потужності. Але треба пам’ятати, що при роботі такої лампи не можна перебувати в авто, тому що є ймовірність отримати опіки. Ще одним способом боротьби з мікробами може стати чистка і заміна фільтра системи кондиціонування.


Не пропустіть