В Україні хочуть змінити ПДР

В Україні останнім часом небувалою популярністю користуються електросамокати. Новий транспорт на вулицях країни вже спровокував не одне ДТП. Так як електросамокати не належать до жодного з відомих типів транспорту, їх власники зовсім не зобов’язані вчити і дотримуватися правил дорожнього руху. Про це інформує BAGNET з посиланням на видання znaj.

Вперше дорожня пригода за участю електричного самоката відбулася у Львові – 34-річний чоловік зіткнувся на своєму “диво техніки” з автомобілем Mercedes-Benz. В результаті аварії його госпіталізували у 8 міську лікарню. Цю інформацію повідомили в патрульної поліції Львівської області.

Коли правоохоронці почали оформляти ДТП, вони виявилися в замішанні. Поліцейські не могли зрозуміти, як класифікувати водія самоката, адже, по суті, чоловік був одночасно і учасником дорожнього і руху, і пішоходом.

Правоохоронці звернулися до законодавців з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася і постаратися врегулювати їзду на подібному типі транспорту. В цілому, електричний самокат володіє досить високим потенціалом, яким може похвалитися навіть не кожен мопед, який потрапляє під категорію A1. При цьому деякі самокати можуть бути навіть швидше, ніж той же скутер, але на них не потрібні ні права, ні шолом.


Не пропустіть