На дорогах помітили вантажівку на базі автобуса Богдан (Фото)

На українських дорогах часто зустрічаються автобуси, перероблені кустарним способом з вантажних фургонів. А як вам зворотний варіант – вантажний фургон з автобуса Богдан А069. Фотографію цієї цікавої переробки опублікували Українські автомобілі на своїй сторінці в Фейсбук.

Виявляється, цей фургон виготовили не де-небудь, а на самому Автоскладальному заводі №1 в Луцьку (колишній Луцький автозавод), власне там, де до недавнього часу і виробляли автобуси малого класу Богдан-А069 на шасі Hyundai.

Вантажний варіант вийшов досить стильним по дизайну, причому зробленим на совість: рівні боковини, якісна фурнітура, на кормі орні двері. Однак фургон виготовили виключно для заводських потреб, тому в серійне виробництво такий варіант, на жаль, не пішов.

До речі, влітку 2016 року журналістам вдалося побувати на Автоскладальному заводі №1, де в одному з цехів поруч з ретро-автомобілями ЛуАЗ виявили і вищезгаданий фургон на базі автобуса Богдан А069.

До речі, пліч-о-пліч з ним стояв не менш цікавий експонат – бортова вантажівка (швидше за все марки Hyundai) з відкритою кабіною і передньою маскою від турецького автобуса Otoyol.

На відміну від фургона, ця машина побудована на заводі виключно для внутрішньозаводських перевезень і не може виїжджати на дороги загального користування, про що свідчить спеціальний номерний знак.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть