Українські автомобілісти зобов’язані платити податок за нові машини

Для автолюбителів новий 2017 рік стане роком, коли будуть введені нові податки. Якщо у вас є авто з об’ємом двигуна понад 3 літри і ваш автомобіль не старше п’яти років, то ви заплатите річний дохід в 25 000 гривень, пише gogetnews.info.

Також з першого числа цього місяця з’явився новий акциз на вантажні машини і автобуси. Так на нові автобуси це 0,003 євро за 1 кубічний см, а старі 0,007 за 1 куб. см. У вантажівок свої умови, які прописані в законі.

Якщо у вас електромобіль, то ви заплатите більше 100 євро. Переобладнання машини також будуть обкладатися акцизом. При цьому уряд скасував збір за першу реєстрацію авто.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Украинец

    Хорошо быть законотворцем. Надо что то узаконить под свои интересы – пожалуйста! Особенно в Украине. С одной стороны нам запретили ввозить машины старше пяти лет, с другой теперь даже что б ввести такую машину – заплати мзду “разрешителям” от правительства, а то они нажраться не могут. Экономитить на своих прибылях они никому не позволят – ведь все в их руках. Жирных руках. Липких руках!

Коментувати