Американці похизувались надпотужним електробайком

0

Американська компанія Lightning Motors займається розробкою серійної моделі електромотоцикла, який зможе подолати рекордну відстань на одному заряді акумулятора.

Про це повідомляє Forbes. Компанія представила прототип спортбайка LS 218 з електродвигуном. У 2011 році гонщик Пол Теге навіть розігнався на ньому до 352 км / год, що стало світовим рекордом.

Тепер цю модель планую запустити в серію, основою для неї стане LS 218. Керівник Lightning Motors Ричард Хетфілд стверджує, що мотоцикл зможе проїхати 800 кілометрів на одному заряді акумуляторної батареї. Цього вистачить, щоб дістатися від Лос-Анджелесі до Сан-Франциско.

Нинішні елктробайкі можуть проїхати не більше 200-300 кілометрів. Головна проблема для інженерів полягає в тому, що акумулятори для мотоциклів мають бути компактними і легкими. Але такі вимоги негативно позначаються на ємності батареї.

Щоб втілити задум у життя фахівці Lightning Motors налагодили співпрацю з рядом вчених і наукових шкіл США. Вони мають намір реалізувати проект протягом кількох років.


Не пропустіть