У мережі з’явилися фотографії занепадаючого заводу ЗІЛ

Фотограф зумів пробратися на територію корпусів Заводу імені Ліхачова, які ще не знесені.

У 2012 році на трьохста гектарах Заводу імені Ліхачова постановили забудувати найдорожчою нерухомістю для 40 тисяч мешканців (за часів СРСР на заводі працювали 80 тисяч чоловік).

Втім, в дальньому закутку, колись гіганту машинобудування СРСР, зберегли невелику «резервацію» для виробництва автомобілів. Пізніше концепцію підправили, вирішивши знести взагалі все. Тоді ж стало зрозуміло, що буде ліквідовано і автомобільне виробництво: в 2014 році випуск автомобілів і автозапчастин офіційно згорнули, так що АМО ЗІЛ займався тільки продажем енергоносіїв (теплової та електричної енергії) третім особам. Втім, остання «московська» вантажівка марки ЗІЛ була випущена 24 вересня 2016 року. Як зараз виглядають деякі заводські корпуси, можна зрозуміти по фотографіях. А враховуючи, що знесення будівель колишнього радянського автогіганта йде швидкими темпами, швидше за все, опубліковані фото виявляться одними з останніх знімків заводу.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • вася

    Ліміта перестала працювати і заводу капець. Самі ж “масквичи” до роботи не дуже.

  • red parmesan

    в то же время газ и уаз активно развиваются, газельки самый массовый вид полуторок на территории всего снг. у зила тоже была попытка, но их бычок так и не стал популярным. а старые зилы до сих пор трудятся по всему земному шару. один их самых массовых рузовичков.