Українці скуповують російські комерційні автомобілі

Попит на “Газелі” виріс на 58% в порівнянні з минулим роком

У лютому своїх покупців знайшли 724 комерційних автомобіля і 168 автобусів, повідомляє асоціація “Укравтопром”. В результаті лютневий ринок нових комерційних авто відносно минулого року виріс на 49%, а автобусів – на 73%.

Найчастіше покупці комерційних автомобілів зупиняли свій вибір на техніці російської автомобільної компанії “Група ГАЗ”. За місяць в Україні набули 112 автомобілів марки ГАЗ, що на 58% більше, ніж в лютому 2016 року.

Наступним за популярністю брендом став французький Renault. Його результат – 108 проданих автомобілів, відстав від торішнього на 2 відсотки.

Замикають лідерську трійку відразу два автомобільні бренди – Fiat і Volkswagen, у яких по 85 зареєстрованих продажів. При цьому, якщо Fiat продемонстрував негативну динаміку до свого показнику річної давнини – продажі впали на 3%, то у Volkswagen було відзначено зростання в 2,7 рази.

В автобусному сегменті автомобільного ринку України найбільшими продажами похвалився білоруський МАЗ – 51 шт. Роком раніше реєстрації нових МАЗів на українському ринку були відсутні.

На другому місці вітчизняний бренд Отаман з результатом 35 проданих автобусів (-10% до лютого 2016 г.).
Третій результат у українсько-німецького підприємства “Електронтранс”. Автобуси цього СП отримали в лютому 15 реєстраційних номерів.

Всього з початку року в Україні було зареєстровано 1508 продажів нових комерційних автомобілів і 327 продажів нових автобусів. Такі результати на 61% і 60% відповідно перевищили показники аналогічного періоду минулого року.


Не пропустіть