Чому в Україні зникли автомобілі «Лада»

Минулого місяця в Україні було продано лише 38 автомобілів ВАЗ, пише glavcom.ua

«Лада» в Україні встановила рекорд – продажі російських автомобілів минулого місяця впали, за даними «Укравтопрома», майже на 85% до 38 одиниць. Це найнижчий лютневий показник марки за всю історію її присутності на українському ринку.

Продажі «АвтоВАЗу» в Україні почали стрімко падати у 2014 році – після окупації Росією Криму та початку війни на Донбасі. Так, наприклад у лютому 2013-го українці придбали 938 автомобілів «Лада». О ось вже наступного року – майже у три рази менше.

Проте попит – не головна причина падіння продажів ВАЗів в Україні. Показники російського концерну рекордно низькі через відсутність машин у українських представників марки. За даними ЗМІ, ще минулого року росіяни зупинили поставки всіх моделей «Лади» в Україні. Поновити відвантаження обіцяють лише у другого кварталі 2017 року.

Незважаючи на скорочення продажів «АвтоВАЗу», імпорт автомобілів з Росії в Україну зростає. Детальніше про це ви можете дізнатися за цим посиланням.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Сергей

  Патриоты которые у власти пригнали с России в 2016 году машин больше в два раза для продажи в Украине, и кто нас умными назовет когда мы кричим страна агрессор,а с другой стороны поддерживаем их экономику.

  • KOBA

   Відповідь в історичних фактах. Вивчайте історію України з 17 ст.

 • Olexandr Haponenko

  Бариги х……… Замість того щоб якось закрити торгівлю варварам, вони субсидують його!

  • KOBA

   Розуміння геополітики дано не кожному.

 • Василь Салоїд

  Никогда не поменяю свой ВАЗ на какуюто говномарку по той причине что ВАЗ дешевле по стоимости и по ремонту. А те кто не согласен с этим то вперед на восток Украины отстаивать там свои интересы. https://uploads.disquscdn.com/images/b333050395ab7add91aeaee729ddb68f3160ab516176066086c03cc8df84cfc4.jpg

  • Анатолий Самсоненко

   Ну, если Вы покупали авто(уп-с . . . тазик) для того, чтобы заниматься ремонтом а не ездить, то тАдЫ – дА-А-А-А-А 🙂

  • Вова

   Чи дешевше – спорне питання… Но що частіше – це 100%!!!!!!!!!!!!!!

 • red parmesan

  давно пора запретить эти гомноготазы.