Українським водіям «полегшили життя»

З початку поточного місяця вже можна не включати фари в денний час, виїжджаючи за місто, пише avtoblog.ua.

З 1 травня водії в Україні не зобов’язані використовувати ближнє світло фар або денні ходові вогні при їзді поза населеними пунктами в світлий час доби.

В Україні стало менше на одну причину зупинки водія працівниками патрульної та дорожньої поліції. З 1 травня водії не зобов’язані використовувати ближнє світло фар або денні ходові вогні при їзді поза населеними пунктами в світлий час доби. Загальновідомо, коли включати ближнє світло в Україні, але травневі свята часто стають причиною “забудькуватості”.

Існує думка, що включення ближнього світла фар впливає на витрату палива, через що деякі автомобілісти воліють використовувати його як можна рідше.

Однак не варто забувати, що включене світло – це безпека. Так водій позначає себе на дорозі, і може попередити не одне ДТП. Традиційно, українці користуються ближнім світлом фар при їзді поза населеними пунктами в світлий час доби з 1 жовтня по 1 травня.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Норика

    Яка там “безпека” у ДЕННИЙ час від включеного світла? Хоч би не забували поворотники включати водії при повороті чи намірі зупинитися на дорозі- і то було б добре!

  • Viktor Bartash

    Особенно на трассе. Встречную машину с ближнем светом увидишь намного раньше, Особенно, если машина серая или грязная, то вдалике сливается с цветом дороги. Это очевидный факт. поэтому на трассе никогда не выключаю ближний свет.

  • Alan Mask

    От би ще колхозний ксенон заборонили (не лінзований). Або щоб дозволили їм кидати каміння в лобовуху.

Коментувати