Продемонстрували новий «горбатий Запорожець»: яким він повинен бути, але не буде

В останні роки автовиробники відродили безліч моделей, які користувалися особливою популярністю в минулому столітті. До таких належить і український «горбатий Запорожець».

Ще кілька років тому дизайнери із Запоріжжя показали, яким може бути (і повинен бути) ЗАЗ за мотивами легендарного «горбатого». Однак, далі ескізів справа не пішла, на жаль.

Але надія вмирає останньою, тому Автоцентр.ua вирішив показати ще один цікавий проект по відродженню ЗАЗ 965. На відміну від концепту від Askaniadesign Carstyling Studio, даний варіант нового «горбатого» не отримав широкої популярності в Мережі, хоча заслуговує не меншої уваги.

Цей ЗАЗ 965 new намалював дизайнер-любитель Mr. Dicks. Своє бачення нового «горбатого Запорожця» він показав ще в 2013-му році, отримавши десятки схвальних відгуків про виконану роботу на спеціалізованому ресурсі по дизайну транспорту.

Деякі навіть наполягали, щоб автор відправив рендери на Запорізький автозавод, а в разі незацікавленості – в іноземні компанії.

Але ж насправді відроджений ЗАЗ 965 може стати «українським Fiat 500» або «українським VW Beetle». Втім, і роль «вітчизняного Mini» йому б цілком зійшла. Але чи треба це ще комусь, окрім ентузіастів?

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Аллен

  ну что за бред. любой школьник нарисует такую картинку за час-два. тоже мне дизайн концепт. А производить вы его где собираетесь ? мощности ЗАЗ способны с грехом пополам штамповать разве что таврии ну и еще собирать из китайского готового автохлама типа форзы и так далее. но не производить что то новое. электроника, двигатели, салон…этого нет и не будет. не надо велосипед изобретать. нужно или инвестировать огромные суммы или перестать тратить деньги на херню и покупать машины там где давно умеют их делать…

  • Микола

   Інвестувати? Та у нас лише на схемах заробляють! Машинку намалювали прикольну. Ціна, технічні дані? Європа вже розробляє автомобілі за 5000 євро, а наші все не можуть Ланосами і “дешевими” китайцями нас “нарадувати”! Кредитування дешеве де? Якісь пільги покупцям вітчизняних авто? Отож.. Ну намалювали, а потрібно тепер вкласти гроші у виробництво, а наші відчизняні “виробники” звикли не вкладати, а витягувати! От і фініш цього малюнку…Форца? Дійсно збирати херню з китайських комплектуючих на українських заводах- це сьогодні вершина автомобільної “думки” України вітчизняних “виробників”! Купляти Форцу-це не цінувати своє життя!

 • Alex Artem

  Пока не будет свободы предпринимательству в Украине , не будет и креатива и собственного производства ……………