ТОП-10 найпопулярніших нерозмитнених авто в Україні

Експансія нерозмитнених авто «на бляхах» в деякому сенсі розкрила потаємні бажання деяких українців, пише autocentre.ua.

Хто б міг подумати, що в нашій країні стільки любителів дизельних машин і універсалів! Адже ще нещодавно “вагони” купували тільки гурмани, а офіційні імпортери нерідко відмовлялися представляти їх на ринку через відсутність попиту. Прикладом тому є універсал Renault Megane.

Цю модель активно завозять в Україну, але найчастіше для розмитнення за пільговим акцизом. Тому це окрема тема. Наразі йдеться про найпопулярніші нерозмитнені авто іноземної реєстрації.

Судячи з кількості нерозмитнених Audi A6 Avant в Україні та числа пропозицій на AvtoBazar.ua, саме універсал Ауді А6 кінця 90-х – початку 2000 рр. є «машиною мрії».

Причому на наших дорогах можна зустріти нерозмитнений А6 універсал як в «убитому» стані, так і в дуже непоганому. Але «доходяг» все ж набагато більше. Скільки коштує Audi A6 без розмитнення однозначно сказати складно, адже все залежить саме від стану. Нерозмитнені Ауді А6 в Україні (переважно дизельні) коштують у межах 2000-3500 доларів.

Ненабагато менше в Україні і BMW 5 Е39 «на бляхах». Як і у випадку з Ауді, більшість екземплярів «димлять» як паровози, і виглядають так, ніби їх ніхто ніколи не лагодив. Однак бувають і гідні зразки. Нерозмитнені БМВ Е39 коштують в Україні в середньому від 2500 до 4000 доларів.

Третє місце за популярністю поділяють нерозмитнені Фольксваген – Гольф і Пассат, хоча зустрічається і мінівен Sharan. У цьому разі навіть важко розділити їх за роком випуску і поколінням – в Україні вистачає як старих, так і порівняно свіжих Golf і Passat. Але дедалі більше любителів авто іноземної реєстрації віддають перевагу Passat B5. І не дуже дорого, і більш-менш «свіжо». Нерозмитнений Пассат Б5 можна підшукати в Україні за 2000-3000 доларів.

Якщо відштовхуватися від кількості оголошень з продажу нерозмитнених авто в Україні та концентрації конкретних моделей на наших дорогах, такий вигляд має рейтинг популярності машин іноземної реєстрації, які найчастіше продають і купують.

Нерозмитнені автомобілі в Україні. Рейтинг популярності
Audi A6 Avant
BMW 5
VW Passat і VW Golf
Audi A4
BMW 3
Mercedes С- і E-класу
Opel Vectra, Astra і Zafira
Renault Laguna і Megane
Skoda Octavia і Fabia
Mazda6


Не пропустіть