Бюджетні авто з високою продуктивністю

Безумовно, «красиво жити не заборониш», пише from-ua.com.

Будь-яка річ, яка входить до переліку «професійних» або «розкішних» завжди буде дуже і дуже дорогою. Безумовно, «красиво жити не заборониш», і кожна людина хоче володіти найкращими речами. Це справедливо, коли мова заходить про автомобілі. Ось тільки бажання далеко не завжди збігаються з нашими можливостями і часто через брак грошей. Але бувають і приємні винятки, такі як сім досить доступних і в той же час вельми продуктивних машин на будь-який смак.

1. Renaultsport Clio 200

Відмінна продуктивність, нестандартна конструкція і класичні рішення в області коробки передач і рульового управління. Прекрасний варіант автомобіля, що поєднує в собі якість і порівняно доступну ціну. До 100 км\год машина «добирається» за 6.7 секунд. Використовується 2-літровий або 1.6-літровий двигун в залежності від конфігурації. Приємний бонус – низькі експлуатаційні витрати.

2. Peugeot 208 GTI

Вельми собі спритний «малий», готовий продемонструвати хорошу продуктивність за ті невеликі гроші, що за машину попросять творці. Дивно, але дана модель не має нічого спільного з моделлю 205 GTI. Автомобіль використовує 1.6-літровий двигун з турбонаддувом. Коробка передач тільки механічна. До 100 км/год розганяється приблизно за 6.8 секунд.

3. Ford Fiesta ST

Неймовірно милий американець хвалиться в першу чергу доступною ціною. Відмінний автомобіль для поїздок по місту. Зручний і економічний, він відрізняється зручним рульовим управлінням і відмінним шасі. Працює автомобіль на 1.6-літровому двигуні, який розганяє малюка до 100 км/год за якісь 6.9 секунди. Красива цифра для красивого авто.

4. MINI Coupe Cooper S

Хочеться чогось екзотичного? Тоді варто звернути свою увагу на такий автомобіль, як MINI Coupe Cooper S. Віддати за красеня доведеться близько 24 тисяч американських доларів (трохи менше, причому за новенький). Примітний вже тим, що відноситься до спортивних автомобілів дводверного типу. Стильний і потужний MINI Coupe Cooper S радує швидкістю і розгоном, однак машина не така функціональна, як її старший брат хетчбек. До 100 км/год розженеться за 6.9 секунд.

5. SEAT Ibiza Cupra

Вельми собі доступний автомобіль, який при цьому ще й дуже добре виглядає! Не такий потужний, як його старші побратими по класу, зате і не такий ненажерливий. В цілому SEAT Ibiza Cupra рекомендує себе як надійна і економічна (в усіх відношеннях) машина. На сьогоднішні доступний всього в одній модифікації з 1.4-літровим двигуном з турбонаддувом. До 100 км/год розженеться за приємні 6.9 секунд.

6. Volkswagen Polo GTI

Якщо хочеться чогось функціонального, тоді в рамках розглянутого типу автомобілів, варто звернути свою увагу на Volkswagen Polo GTI. Доступний цінник, висока продуктивність і надійність. З недоліків: не найзручніший салон і «простакуватий» зовнішній вигляд. Втім, по останньому – на любителя. При всьому цьому автомобіль досить спритний, до 100 км/год добирається за все ті ж 6.9 секунд.

7. MINI Cooper S

Наостанок хотілося б представити ще й такий автомобіль, як MINI Cooper S. Гідний представник свого класу, незважаючи на те, що в цілому машина більш, ніж компромісна. Порадує буквально всім: від технічних характеристик до стилю і комфорту салону. Само собою, все це для його цінової категорії. Віддати за новий автомобіль доведеться близько 24 тисяч доларів. Доступний тільки в одній конфігурації з 1.6-літровим двигуном з турбонаддувом, який дозволяє розганятися до 100 км/год за 7 секунд.


Не пропустіть