Імпорт автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну буде обмежено

Буде посилено вимоги до проїзду автомобілів з іноземною реєстрацією через кордон з Україною

Польща посилює вимоги до проїзду автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну через скупчення машин на польсько-українському кордоні, яке викликало труднощі з прикордонним рухом і збільшило час очікування на кордоні. Про це повідомляє Новое Время.

За останні кілька місяців зросли черги на польсько-українському кордоні, що викликано, зокрема, використанням громадянами України прогалин у податковому кодексі, пов’язаному з імпортом автомобілів з ЄС в Україну.

«На підставі українських норм права, громадяни України, які володіють зареєстрованими в Польщі автомобілями, зобов’язані перетинати кордон раз на п’ять днів. Беручи до уваги масштаби цього явища (кількість перетинів кордону такого типу автомобілями становить 4,5 млн разів протягом року) це впливає на прикордонний рух і час очікування на кордоні», – повідомляє агентство з посиланням на Мінфін Польщі.

Для виявлення податкових порушень ведеться посилений контроль. Конролюеться безпечний обіг товарів на кордоні, виявлення порушень законодавства у зв’язку зі спробами перевезення елементів, що становлять загрозу для безпеки країни, порушення законодавства щодо обігу товарів і технологій стратегічного значення.


Не пропустіть