Депутати хочуть збільшити допустиму концентрацію алкоголю в крові водіїв

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №6679, який збільшить штрафи за керування автомобілем у нетверезому стані та розширить права поліцейських на дорогах.

Про це передає 24tv.ua.

Згідно з новим проектом закону, пропонується трохи збільшити допустиму концентрацію алкоголю в крові (до 0,2 проміле) та карати водіїв авто у залежності від ступеня сп’яніння.

Ще одним важливим нововведенням можна вважати введення такої практики для підтвердження факту сп’яніння як аналіз повітря. Зміни полягають у тому, що у автомобілістів з’явиться вибір: здати аналіз крові на наявність алкоголю або просто “подихати в трубку”.

Крім того, нардепи пропонують ввести обов’язкову перевірку на тверезість.

Також парламентарі планують дозволити патрульним проводити спецоперації для “полювання” на водіїв на підпитку. У документі зазначено, що поліцейські будуть визначати зону проведення спецоперації за допомогою передбаченого для цього нового дорожнього знаку. Авто, які в’їжджатимуть на цю територію, автоматично потраплятимуть під контроль.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Stan

    Теперь появится много водителей “под мухой” , 0,2 – это очень индивидуально и зависит от многих факторов отдельного организма. Бывает что устал, на пустой желудок и пол-бокала холодненького пива в летнюю жару “вставляет”, а бывает, что от 150 водки зимой вообще никак).