Знайдений Mercedes з рекордним пробігом (Фото)

Мова про унікальний Mercedes-Benz W124, випущений в 1986 році. Автомобіль в кузові універсал оснастили 2,5-літровим 90-сильним дизельним двигуном, які поєднувалися з 5-ступінчастою механічною трансмісією. Даний Мерседес призначався для роботи в якості автомобіля техдопомоги, тому отримав відповідне забарвлення та жовтий проблисковий маячок на даху. У 1988 році автомобіль змінив власника, однак той вирішив не відмовлятися від оригінального забарвлення і мигалки, пише auto.bigmir.net.

Оскільки машину використовували в якості робочої, пробіги у неї були досить великими. Наприклад, свій перший мільйон кілометрів Mercedes-Benz W124 “розміняв” в 2000 році. Проте, власник продовжив їздити на автомобілі, і в 2017 році пробіг машини становив уже 2 102 611 кілометрів. Які саме поломки виникали за минулий 31 рік, невідомо. Але те, що без втручань не обійшлося – абсолютно точно. Наприклад, достеменно відомо, що за час експлуатації Mercedes-Benz W124 власник поміняв чотири мотори. Причому останній з них вже встиг пройти 700 000 км. Проте, власник ретельно стежив за своїм автомобілем. Наприклад, інтер’єр машини дожив до наших днів в ідеальному стані. Те ж можна сказати і про кузов універсала.

Проте, власник вирішив виставити унікальний Mercedes-Benz W124 на продаж, оцінивши його всього лише в 2 499 євро. Цікаво, що разом з автомобілем власник також віддавав всю документацію про машину, включаючи сервісну книжку і різні виписки про проведене техобслуговування і роботи.

Не пропустіть