Віднайшли унікальний Ferrari, який простояв в гаражі 40 років (Фото)

Єдиний в світі екземпляр спорткара Ferrari 365 GTB/4 Daytona Berlinetta Alloy by Scaglietti, більше сорока років простояв покинутим в гаражі, буде проданий на аукціоні RM Sotheby’s. За автомобіль планується виручити від 1,4 до 1,7 мільйона євро, причому навіть в його нинішньому стані, пише auto.bigmir.net.

В цілому в період з 1969 по 1973 компанія Ferrari виготовила 1200 примірників моделі 365 GTB/4. З них п’ять – це автомобілі з надлегким алюмінієвим кузовом від ательє Scaglietti, які були побудовані для участі в марафоні «24 години Дайтона». З цих п’яти тільки один був сертифікований для використання на дорогах загального користування, і саме ця машина зараз продається.

Даний екземпляр «Дайтона» був зібраний в червні 1969 року. Він оснащений плексигласовими корпусами фар, електроприводами стекол і чорним шкіряним інтер’єром. Машина була відправлена ​​дилера в Болоньї, де її купив засновник і видавець журналу Autosprint Лучіано Конті, близький друг Енцо Феррарі. У 1970-му спорткар змінив власника, який через місяць знову її перепродав.

Незабаром машина виявилася в Японії, змінила кілька власників і навіть з’явилася в місцевому автомобільному журналі. На початку 1980-х спорткар в останній раз поміняв господаря, який і зберігав її в гаражі протягом останніх 40 років.

Пробіг спорткара становить 36 390 кілометрів. Оригінальність автомобіля, як і всіх кузовних панелей від Scaglietti, підтверджена відомим фахівцем по машинах Ferrari Марселем Массіно. Після реставрації і з часом вартість цього Ferrari багаторазово збільшиться.
Не пропустіть