Порошенко запустив завод з виробництва автомобільних комплектуючих на Львівщині

29 серпня, Президент України Петро Порошенко урочисто запустив виробництво на бродівському підприємстві «Електроконтакт Україна».

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Президент нагадав, що рік тому, 18 серпня, після відкриття ділянки дороги в рамках митного експерименту, який стартував на Львівщині, було закладено капсулу під будівництво заводу. А сьогодні на цьому місці будуть є всі умови для якісної роботи і ефективного виробництва.

Порошенко наголосив, що важливим є те, що завод будували українські будівельники – компанія Nexans інвестувала 10 млн євро у виробництво.

Президент також повідомив, що на заводі вантажник отримуватиме 8-14 тис. грн – «це достойний рівень зарплати».

Він подякував інвесторам за довіру і зазначив, що компанія прийняла рішення про перенесення центрального складу з Європи в Україну

«Це перші важливі кроки для зростання економіки України. Хочу бачити державу успішною з успішними українцями», – заявив Петро Порошенко, а після цього натиснув символічну кнопку запуску виробництва.

Зазначимо, підприємство «Електроконтакт Україна» це дочірня компанія німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», що належить всесвітньо відомому концерну Nexans, який є другим у світі виробником кабелю.

На бродівському заводі виготовлять кабелі для німецького концерну BMW. У підрозділі планують створити понад 2,5 тис. робочих місць.
Не пропустіть