Порошенко запустив завод з виробництва автомобільних комплектуючих на Львівщині

0

29 серпня, Президент України Петро Порошенко урочисто запустив виробництво на бродівському підприємстві «Електроконтакт Україна».

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Президент нагадав, що рік тому, 18 серпня, після відкриття ділянки дороги в рамках митного експерименту, який стартував на Львівщині, було закладено капсулу під будівництво заводу. А сьогодні на цьому місці будуть є всі умови для якісної роботи і ефективного виробництва.

Порошенко наголосив, що важливим є те, що завод будували українські будівельники – компанія Nexans інвестувала 10 млн євро у виробництво.

Президент також повідомив, що на заводі вантажник отримуватиме 8-14 тис. грн – «це достойний рівень зарплати».

Він подякував інвесторам за довіру і зазначив, що компанія прийняла рішення про перенесення центрального складу з Європи в Україну

«Це перші важливі кроки для зростання економіки України. Хочу бачити державу успішною з успішними українцями», – заявив Петро Порошенко, а після цього натиснув символічну кнопку запуску виробництва.

Зазначимо, підприємство «Електроконтакт Україна» це дочірня компанія німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», що належить всесвітньо відомому концерну Nexans, який є другим у світі виробником кабелю.

На бродівському заводі виготовлять кабелі для німецького концерну BMW. У підрозділі планують створити понад 2,5 тис. робочих місць.


Не пропустіть