Ford йде на радикальні кроки заради економії

0

Яким би успішним не був американський автобудівний гігант Ford, навіть він прагне до економії. Напередодні виробник повідомив, що має намір скоротити витрати на 14 мільярдів доларів і відмовитися від декількох моделей.

Новий глава Ford Джим Хеккет розповів, що компанія зосередиться на випуску позашляховиків. Крім того, Ford буде активно продавати вантажні машини, електрокари і транспортні засоби з автономним управлінням. До 2022 року керівництво компанії Ford розраховує скоротити витрати на 14 мільярдів доларів шляхом економії витрат на матеріали та інженерні проекти. Також виробник буде вкладати менше інвестицій в легковий транспорт, направляючи їх на розвитком позашляховика Ford Bronco і пікапа Ford Ranger.

Також американці мають намір направити 7 мільярдів доларів на кросовери і вантажівки. Раніше керівництво Ford планувало витратити ці гроші на розробку легкових моделей.

Зі зміною глави компанія Ford більше не буде діяти по стратегії одиночного гравця. Замість цього виробник братиме участь в поглинаннях, злиттях і має намір створювати спільні підприємства. Так, завдяки Джиму Хеккета Ford домовився про співпрацю з китайськими та індійськими компаніями. Партнери будуть разом розробляти електрокари.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть